Oпштинско oсновно училиште

Браќа Рамиз - Хамид

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Летен распуст

јуни 10 септември 1

Драги ученици, искористете го летниот распуст за одмарање од школските активности и придржувајте се до препораките за зачувување на вашето здравје! Се гледаме во Септември!

Details

Start:
јуни 10, 2020
End:
септември 1, 2020
Event Category:

Organizer

pocetok_kovid_oou_brakja_ramiz_hamid

Comments are closed.